Bodrum Fotoğrafçı

İnsanlar evlenmek için her zaman yaz dönemini seçerler değil mi? İstisnalar yok mu elbette var. Peki Bodrum‘da evlenme hayali kuranlar nelerle karşılaşacaklarını biliyorlar mı? İşte gelinlik seçiminden, Bodrumda düğün fotoğrafçısı bulmaya, drone çekiminden, after parti mekanlarına, kuoför ihtşyacından, ayakkabı tercihine kadar 10 adımda yaz düğünü tavsiyeleri.

1- Gelinlik almak için Bodrum doğru bir yer değil. Keza çok az ürün çeşidi var ve pahalı. Bu sebeple İstanbul, Ankara yada İzmir Alsancak evlenecek çiftlerin uğrak noktası. Özellikle Kemer Altı Çarşısı’nda bolca çeşit bulabilirsiniz. Genellikle aynı yerde ayakkabı, çiçek ve diğer ihtiyaçlarınızı da bulabileceksiniz.

2- Bodrum’da yaz düğünü için mekan seçimi yaparken çok farklı fiyatlar ile karşılaşacaksınız. Kır düğünleri için mekanlar daha ekonomik olurken deniz kenarına yaklaştıkça fiyatların arttığını, otel düğünlerinde ise fiyatların bir anda inanılmaz rakamlara doğru fırladığını göreceksiniz.

Bodrum Düğün Fotoğrafçısı

Bodrumda düğün fotoğrafçısı

3- İşte bu günü unutulmaz kılacak ekibe geldi sıra. Fotoğraf ve video kaydı alacak, dış çekim yapacak ve bu özel günü sizin için ölümsüz hale getirecekler. Bodrum’da fotoğrafçı, düğün hikayesi, düğün sineması, drone çekimi yapan bir ajans bulmanız gerekiyor. İşte tam da bu önemli madde için doğru yerdesiniz. Bu güne kadar 200’ün üzerinde düğün çekimi gerçekleştirdik. Bodrum’da düğün fotoğrafçısı dendiğinde ilk akla gelen stüdyo olmayı başardık. Tabi bu başarının arkasında hem yeni teknolojiler ile donatılmış son model ekipmanlar, hem de başarılı bir takım çalışması mevcut.

4- Davetiye bastırma işi için Etkin Matba bilinen işini en iyi yapan firma. Büyükşehirden geliyorsanız tercihiniz bulunduğunuz yerde olan bir işletme olması daha iyi olabilir.

5- Bodrum yazın çok sıcak olabiliyor. Bu sebeple nikah saatini ve düğünün başlangıç saatini olabildiğince geç saat yapmaya çalışın. Bu aynı zamanda fotoğraf ve video kayıtları içinde önemli. Özellikle akşam üstü güneşten gelen uzun dalga ışınlar kızıla çalan harika bir renk cümbüşü ortaya çıkarabiliyor.

Bodrum fotoğrafçı

6- Bir yardımcınız yada yardımcı ekibiniz olsun. Siz kendi düğününüzün baş rolünde olan kişisiniz. Düğün sırasında acil gereksinimler için arkadaş yada aile içinden bir kişi organizasyonun koordinasyonu ile ilgilenmeli. Bu durum bir düğün organizasyonu firması ile anlaşsanız dahi geçerli.

7- Düğününüz yemekli olacaksa, yaza uygun hafif menüleri tercih edin. Alkollü içecekleri limitli tutup, su ve meşrubat servisine ağırlık verin.

8- Damat adayları ve gelin adayları after party yapmayı düşünüyorlarsa mutlaka ikinci bir kıyafet (tercihen daha spor) bulundurmalı. Gecenin ilerleyen saatlerinde bu gerçekten çok önemli oluyor.

9- Gelin adayımızın kuaför ihtiyacı için bir çok seçenek Bodrum’da mevcut. Bu konuda zorluk çekileceğini sanmıyoruz.

10- Kır düğünü yapıyorsanız ve gelinliğinizin altına topuklu bir ayakkabı tercih ettiyseniz daha rahat dolaşabilmek için topuk koruyucu ürünlerden kullanabilirsiniz. Bir başka seçenek ise kalın tabanlı spor ayakkabı.

Bodrum dış çekim

Düğün Mekanı ve Yemek Hizmetleri

Sizinle paylaştığımız 10 tavsiye elbette çoğaltılabilir. Örneğin bizim hiç değinmediğimiz düğün mekanı seçimi başlı başına bir yazının konusu olmalı.  Bodrumda yemek hizmetleri de yine en zor bulunan sektörlerden.

Nikah İşlemleri Bodrum Belediyesi

Nikahı düğün esnasında yapmak istiyorsanız, Bodrum Belediyesi’ne baş vurmak için çok geç kalmayın. Yazın yoğun bir evlenme dönemi olduğu için nikah memuru bulmakta zorlanabilirsiniz. En az düğünden 2-3 ay önce başvuru işlemlerini tamamlamış olun.

Bodrum WeddingBodrum’da Düğün Fotoğrafçısı

Bir çok farklı konsepte onlarca farklı düğünde hizmet verdiğimiz için karşınıza çıkabilecek sorunları öngörmeniz için bu yazıyı hazırladık.  Bodrum’da düğün yapacaksanız mutlaka çok özen gösteriyorsunuzdur. Bu sebeple düğün fotoğrafçınızı seçerken tam bir paket sunabilen ajanslar ile çalışın. Bu paketin içinde özellikle dış çekim, video çekimi, düğün sineması olduğundan emin olun. Drone çekimi olup olmadığını varsa kaç drone kullanıldığını da öğrenin.

Mümkünse Bodrum’da düğün yapacaksanız dış çekimi boş bir gününüzde gerçekleştirin. Başta da söylediğimiz gibi akşam üstü oluşan harika kızıl gökyüzü hem düğün fotoğraflarında hem de video da enfes oluyor. Dış çekim için ayrıca bir gün ayırmanız bu sebep ile önemli. Bodrum’da Fotoğrafçı çekimlerini görmek için referanslarımızı ve instagram sayfamızı incelemeyi unutmayın. Şimdiden mutluluklar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir